ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Ειδικό ρόλο «κατευνασμού» των βουλευτών της ΝΔ αναλαμβάνει η Ντόρα...
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 40€
prodeals.gr

Super League: Πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία μετά τη νίκη του Παναθηναϊκού κόντρα στο Βόλο

Αναλυτικά, η βαθμολογία της Super League

Ο Παναθηναϊκός επέστρεψε στις νίκες με το 3-0 στο Βόλο για τη 15η αγωνιστική της Super League 1 και κατάφερε να ανέβει ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας του πρωταθλήματος.

Με πρωταγωνιστή τον Γερεμέγεφ, ο Παναθηναϊκός πέρασε νικηφόρα από το Πανθεσσαλικό κόντρα στο Βόλο και έφθασε τους 34 βαθμούς σε 15 αγώνες στη φετινή Super League 1.

Στο έτερο παιχνίδι της ημέρας, ο Άρης έχασε τη δική του ευκαιρία για νίκη, αφού έμεινε στην ισοπαλία με σκορ 1-1 κόντρα στη Λαμία, δεχόμενος την ισοφάριση στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων.